Sprzątanie obiektów szpitala


Wielkopolskie Centrum Neuropsychiatryczne im. Oskara Bielawskiego w Kościanie ogłasza przetarg nieograniczony na sprzątanie obiektów szpitala.

Postępowanie prowadzone będzie w całości w wersji elektronicznej na Platformie Zakupowej

e-Zamawiający.

 

Ogólne zasady korzystania z Platformy:

a)      zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie; https://wsnkoscian.ezamawiajacy.pl, lub https://oneplace.marketplanet.pl.

b)      Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”.

c)      Rejestracja Wykonawcy trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. W związku z tym Zamawiający zaleca Wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia Oferty w postaci elektronicznej.
Wykonawca wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku rejestracyjnego otrzyma informacje, o możliwości przyspieszenia procedury założenia konta, wówczas należy skontaktować się pod numerem telefonu podanym w ww. potwierdzeniu.

d)      Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej w zakładce "Pytania i odpowiedzi". Za datę przekazania   zawiadomień oraz informacji  przyjmuje się ich datę wczytania do Systemu.

Metryczka

Odpowiedzialny za treść
Data wytworzenia 2021-01-04
Opublikował w BIP Gawełek Arleta
Data opublikowania 2021-01-04 10:31:19
Ostatnio zaktualizował Chaława Małgorzata
Data ostatniej aktualizacji 2021-03-30 11:04:58
Liczba wyświetleń 214
Historia zmian ZOBACZ